Spotkanie w sprawie reformy oświaty

Drodzy rodzice

Informuję, iż 12 grudnia 2016r o godz. 16.00 w Centrum Kultury w Żyrardowie odbędzie się spotkanie dla rodziców z przedstawicielami Kuratorium Oświaty w Warszawie, w sprawie planowanej reformy oświaty od roku 2016/17.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam.

Krystyna Szymańska

Propozycje wycieczek i obozów

Prosimy o zapoznanie się z ofertą wycieczek i obozów organizowanych przez firmę zewnętrzną. Chęć zapisu na wycieczkę można wyrazić w sekretariacie szkoły. Ewentualny wyjazd jest uzależniony od ilości zapisanych osób.

Rozkład materiału z wychowania do życia w rodzinie

Na Państwa prośbę umieszczamy tematykę zajęć z WDŻ.

Uwaga dopalacze!

W związku z coraz większym zagrożeniem dopalaczami bardzo prosimy wszystkich rodziców o zapoznanie się z materiałami dostępnymi na poniższej stronie internetowej.

Nr konta Rady Rodziców

Uprzejmie informujemy, że wpłat na Radę Rodziców można dokonać za pomocą przelewu bankowego na nr konta:

41 9302 1014 3900 1876 2000 0010

Więcej artykułów…